Noćni provod u Beogradu

1 Comment

Noćni provod u Beogradu nudi brojne mogućnosti.

“Grad koji nikada ne spava”, kako su svetski mediji i turisti opisali provod u Beogradu, a on iznova opravdava ovu titulu.

Glavni grad Srbije, Beograd svake godine privlači brojne posetioce. Izuzetno gostroprimstvo, pristupačne cene smeštaja u odnosu na druge metropole, bogat kulturni i istorijski sadržaj čine da se mnogi od njih ponovo vrate, dok neviđeni provod u Beogradu ostaje u sećanju mlađim turistima pa ga rado preporučuju prijateljima kao must have party destinaciju.

Kako je noćni provod u Beogradu postao br.1 na listi u Evropi?

Tokom 90-ih godina, Srbiju su pogodila brojna razaranja – raspad Jugoslavije, građanski rat, sankcije, hiperinflacija, visoka nezaposlenost, bombardovanje. Svakodnevni problemi sa kojima su se suočavali građani doveli su do potrebe za većom zabavom, plesom i smehom. Mnogima će delovati kontradiktorno, ali baš u tom periodu su otvoreni neki od najvećih klubova i održavani veliki koncerti.

Novi milenijum, možda nije doneo očekivani ekonomski i industrijski razvoj, ali je provod u Beogradu doveo do vrhunca. Beogradska klubska scena je bolje organizovana i ima više da ponudi nego bilo koja druga. Mnogi ljudi koji posete Beograd i dožive noćni život u njemu porede ga sa Ibicom, jer oba mesta imaju ogromne događaje za otvaranje i zatvaranje klubova. Pozitivne vibracije, dobro pivo, još bolja rakija, odlična muzika i najlepše žene jeste opis mladih turista, a kao poseban bonus dodaju: provod u Beogradu nije skup!

Noćni provod u Beogradu traje čitave nedelje

Nekada, u noćnin život se izlazilo samo vikendom, i tek poneka mesta su radila posle ponoći. Vremenom, noćni provod u Beogradu je dobio novi nivo. Danas, za razliku od noćnog života u drugim većim evropskim ili američkim gradovima, on nije ograničen isključivo na vikende, kao ni na starosnu dob.

Naravno, neki gradovi u susedstvu su veoma zanimljivi tokom leta, zbog atraktivnih žurki na plažama, ali to traje samo nekoliko meseci, dok Beograd ne prekida zabavu tokom cele godine, svih sedam dana u nedelji. Nije bitno da li je hladno ili previše toplo, da li pada kiša, veje sneg ili duva košava – svake noći u Beogradu je petak uveče! Svi su uvek spremni na zabavu. Ples i piće traje čitave noći, a mnogi pravo iz provoda odlaze na posao sledećeg dana.

Provod u Beogradu po svačijem ukusu

Bez obzira kakvu muziku i kakav vid provoda volite, Beograd nudi zabavu za svačiji ukus. Skoro svuda gde pogledate naći ćete mesto da se provede dobro.

Klubovi različitih stilova imaju kapacitet od 300 do 500 ljudi i u osnovi su puni svake noći. Razlika između klubova u Beogradu i u drugim gradovima u svetu jeste da ovde ne postoji posebni plesni podijum. Čitav klub je popunjen barskim i VIP stolovima, a između njih ima dovoljno prostora za one koji žele da pokažu svoje plesno umeće. Da biste bili sigurni da ćete imati svoje mesto rezervacija je veoma važna.

Ako uz provod želite da pojedete nešto, tu su brojne kafane. Baš kao klubovi, i one su u Beogradu jedinstvene te ćete u njima, uz tradicionalnu kuhinju i tamburaše, doživeti duh pravog boemskog života.

Odakle započeti provod u Beogradu?

Ako tražite mesto odakle ćete započeti provod preporučujemo vam Klub Romansa, na dve lokacije u samom centru grada. U prijatnom ambijentu uz atraktivne i šarmantne igračice striptiza doživećete nezaboravne trenutke.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

O nama

Najzgodnije devojke i sa najlepšim provokativnim pogledom su u Romansi! Prvo kada prođete kroz vrata našeg kluba, ugledaćete puno lepih i negovanih devojaka koje svojom atraktivnošću jednostavno ostavljaju bez daha . To je naš noćni striptiz  klub!

Želite nezaboravno iskustvo?

More from our blog

See all posts

Leave a Comment