Romansa – Night Club

Striptiz klub Romansa

Striptiz klub Romansa vam pruža svakog dana od 22:00h po podne pa do ranih jutranjih časova (05:00h), da imate odlične šanse da provedete nezaboravne trenutke u klubu najgracioznijih, najšarmantnijih, najromantičnijih, seksi i zaista jedinstvenih igračica striptiza. Osetićete pažnju i brigu svakog člana našeg kluba i uživaćete u erotskom plesu, a to će vas naterati da zaboravite na dnevne brige. 

Striptiz klub Romansa je jedan od najpopularnijih noćnih klubova koji se nalazi na dve lokacije u samom centru Beograda.

Gde je najbolji provod - Striptiz klub Romansa

Ukoliko želite da se opustite, da vas niko ne uznemirava, ili jednostavno da imate nezaboravno veče, beogradski striptiz klub Romansa je pravo mesto za vas. Bez uslova pića! Bilo da slavite svoj rođendan, momačko ili devojačko veče, ili imate neki drugi povod za slavlje. Povoda je mnogo, a mesto je samo jedno: Romansa VIP striptiz klub u Beogradu.

Najbolja atmosfera

Uz omiljeno društvo, dobro piće, prijatnu atmosferu, sjajnu muziku i još sjajnije striptizete, koje senzualno i erotski, moderno i umetnički igraju samo za vas, uživajte! Romansa, beogradski noćni klub nudi vrhunski striptiz i fenomenalnu, opuštajuću i intimnu atmosferu, pa zbog toga slovi za jedan od najboljih striptiz klubova u Beogradu

Dobrodošli u Romansu

Naše igračice dočekuju i zabavljaju goste atraktivnim plesom uz nezaobilaznu šipku na centralnom podijumu kluba. Gosti koji nam iznova dolaze najbolja su preporuka da su naši posetioci zadovoljni sveukupnom uslugom. Romansa je šifra za ispunjenje svih vaših skrivenih fantazija. Romansa noćni klub je dragulj striptiz dešavanja u Beogradu. Vaše dobro raspoloženje i uživanje su naš cilj postojanja.

0 +
Godina uspešnog
rada
0
Lokacije
u centru
0 +
Najzodnijih
devojaka
0
Incidenata u klubovima
0
Sati najluđeg
provoda

Blog

Striptiz u Beogradu koji morate da vidite

Striptiz u Beogradu koji morate da vidite

Nema ničega seksepilnijeg od devojke koja zna da se kreće i pokaže svoje telo zanimljiv i zavodljiv način. Jedan od najboljih načina da to doživite u Srbiji je da posetite noćni klub Romansa u srcu Beograda i uživate u performansu. Romansa nudi najbolji striptiz u Beogradu koji nećete pronaći bilo gde drugo. Naše devojke su …

Striptiz u Beogradu koji morate da vidite Прочитај више »

4 sjajna saveta za posetu striptiz klubu u Beogradu

4 sjajna saveta za posetu striptiz klubu u Beogradu

Ukoliko nikad do sad niste bili u striptiz klubu, postoji par stvari koje bi trebalo da znate unapred. Na samom početku, morate da znate kada je najbolje vreme da se pojavite tamo. Isto tako, bitno je i da znate neka osnovna pravila ponašanja, koja uključuju i vaš odnos prema striptizetama. Iako je to mesto za …

4 sjajna saveta za posetu striptiz klubu u Beogradu Прочитај више »

Dešavanja u striptiz klubu koja morate da doživite

Dešavanja u striptiz klubu koja morate da doživite

Ukoliko niste baš upoznati sa idejom striptiz klubova, ovaj blog će vam pružiti sve neophodne informacije. Ova mesta su znatno raznovrsnija nego što ljudi misle. Savršena su za razne vrste proslava, sastanaka, a mogu i da budu sjajna alternativa za noćni izlazak. Koja su to dešavanja u striptiz klubu koja ne smete da propustite? Pročitajte …

Dešavanja u striptiz klubu koja morate da doživite Прочитај више »